SAVE COWS! LETS THEM FREE!
KRÁVA NADOJIL...Co je třeba sdělit národu....


 

8.10.2008 Hahahahahaaaaaa. Po 300.000 letech vam opet sdelim par veci. Dodelano pracicka pro Cocote Minutte. Na to jaky byly scenare a predstavy se to nakonec smrsklo na velice komorni klipek ve svetle reflektoru. Kazdopadne to na tech par malo hodin toceni, zalostne malo materialu a nedostatku invence z my strany nakonec dopadlo dobre a za sebe sem spokojenej. Takze este chvilku pockejte, nez se to nekde objevi :o))))
Druhak: Moji milovani Atari s jeste milovanejsima Switch zase pachaj nejaky zwerstva. Pro me to znamenalo celej den ve studenym sklepe s hromadou posahanejch zombie a tedka musim kazdej tejden napachat jeden dil uchylnyho serialu :o) Sledujte na Bandzone!!!!!

 

18.04.2008 Ataráci si vesele swištěj swětem, tak si je skoukněte tady, nebo na Bandzone. A drze sem házim novej kousek pro Totáče, páč voni se s tim nějak děsně tajej a tady to stejně nikdo nenajde :o))) Tak sem to šoup aspoň na TyTrubko, páč se mi už nechce to sem pěchovat :o)
No a za chvilku snad pojedem točit další kousek pro Atárka do Mechika, na Ukrajínu a potom nějaká prácička pro Cocotty :o)

 

14.03.2008 Atentioooon!!! Dodělanej a vyladěnej klipek pro Atari Terror. Mazec, maglajz i nějaká ta kref tam je, dyk to znáte. Brzo ho vystavim, zatim sledujte Pomeranč s Celerem... Každopádně očekávejte neobyčejně hlubokej intelektuální a výpravnej zážitek okořeněnej trochou muzikálu, rapu, hippie a dance....

 

22.11.2007 No fujtajxl to zase děsně flákám.... Gangsta se začal točit, nicméně to nevypadalo zrovna dobře, takže se začne znova. Mezitim se stalo asi milion jinejch věcí a předevšim sem potočil a dofinišoval klipik na výbornou pecku Dead End od Satisfucktion. To je taková nářezová partička z Budějic. Tak se koukněte a sosejte třebas tady :o) Jo a křest to má viz citát:

ANO, ANO, NÁŠ KLIP K "DEAD END" JE HOTOVEJ A PROTOŽE HO CHCEM CO NEJDŘÍV NACPAT KAM TO PŮJDE I NEPŮJDE, TAK HO MUSÍME CO NEJDŘÍV POKŘTÍT.TAKŽE DATUM:ČTVRTEK 29.11. ,MÍSTO:Č.BUDĚJOVICE, KLUB: MR.BROWN (což je náš satisobejvák kousek od plavečáku)START:+-21H. JELIKOŽ HNED ZA 14 DNÍ HRAJEM V MARTYS CLUBU, ROZHODLI JSME SE ZAHRÁT JEN 5 OUPLNĚ NOVÝCH SONGŮ+- JEDEN ŠLÁGR, KTERÝ JINDY NEHRAJEM A DLOUHO HRÁT NEBUDEM, TAKŽE MÁTE JEDINEČNOU PŘÍLEŽITOST. TEĎ K TÝ "MYŠLENCE" :VSTUP NECHÁME NA VÁS A JESTLI SE NĚCO VYBERE TAK SME SE ROZHODLI ŽE TO DÁME NA NĚJAKEJ DĚCKEJ DOMOV V Č.B.(to upřesníme)TĚŠÍME SE!SATISFUCKTION!

31.8.2007
Tak to je mazec, 300 let je tu mrtvo po pěšině. Nicméně se snad pomalu rozhoupu a chtěl bych fšecky navštěvující upozornit, že mam hotovej novej scénáříček a začíná se makat na novym báječnym filmikovym kousku s pracovnim názvem Be a Gangsta! Ale bacha, nebude kref, nebude násilí, jenom malej voddech...

28.3.2007
Jejda, koukám že to tady teda moc nerozjíždim :o) No každopádně sem si pomazlil Anděla, dyž už mi ty zkorumpovaný swinje žádnýho nedali a výborně popařil ve Stodolní. Taktéž FAFU sem dodělal, což je takovej jako projekt podivnej společnej filmovej, co se vo něm píše cosi na http://www.fafu.unas.cz. No a to je asi fšecko, páč sem nějakej línej, nemam na nic čas a chystám se do teplejch krajin. No a hnedle pak začnu hledat něco na bomba klip, abych toho Angela taky někdy dostal. Takže vy kdo máte nějakej zupa song, dejte vědět :o)))

26.1.2007
No to sem si dal, taková vostuda. Sem byl fčera s Kozlem blekotat do rádija. Děsně sympatická moderátorka, dobrý kafe, dobrá musika dobrej pokec, ale fšecko jenom než se zaplo to světýlko do vysílání. Estli chcete vědět jak může bejt Kráva nemožnej tak si to tady sosněte :o) Kráva a Kozel na Wave (cca 10mb)

 

17.1.2007 Pokud ste ujeli na the.switch, každopádně by vám nemělo uniknout, že Kráva se
po pár lopotnejch nocích dopracoval k skoro dvouhodinovýmu střihu záznamu jejich konziku
k 10tymu výročí v Retru s názvem TEN
. Nevim jak se k němu pude dostat, každopádně pokud
v sobotu 20tyho dovalite do Abatonu
podpořit switcháky a némlich i mě ve snažení o postup v soutěžce vo vejlet do JUSA, nejspíš ho dostanete zadara. A je to mazec, to vám povidám....

 

3.1.2007 Teda jako jestli jak na novej, tak po celej, ceka me spousta stesti :o) Pokud se to nebralo jako ze i s vanocema, to bych byl v riti. Pro vas tady to nicmene znamena jen kosmeticky zmeny na webu, nejspis si jich ani nevsimnete :o) Tak hezkej novej vopičáci :o))))))

 

23.11.2006 Takřka neuvěřitelné stalo se skutkem. Prcat mrkef alias Fuck Da Karot alias FDK se dočkali a maj klip. Estli prolistujete novinky hoooodně back, zjistíte, že to fuck trvalo. Každopádně před dávnejma časama to Kráva natočil, pak trochu pošmikal asi z jedný třetiny a pak ztratil slinu. Pak jí děsně dlouho nechytal. A pak furt eště ne. A pak si to vzal Choldik a pošmikal to dál. No a dyž to Krávovi vrátil, kráva jí zas chytil a tak se to nakonec vlastně celý dodělalo :o) Ale bacha, je to trošinku mazec, sem tam se mihnou koule a hlavně, věřte: Nejsem psychopat!!!!!! Stahujte tady.
P.S. Příště už točim enem něco utahanýho, max 3x schmik do minuty....

 

22.11.2006 Kdysi dávno, předávno, blekotal Pjeer cosi o No smokingu a tak někde v ráááádiju. Sem to teďka vyhrabal, tak estli potřebujete slyšet samotnýho velkýho Pjeera, jeto ve formátu wma tadyma :o)

 

16.11.2006 Takže: konečně si můžete stáhnout Peruť od the.vypínačů v solidnim rozlišení (wmv cca 38mega). Taky už mám doma celkem solidní skorofinalcut verzi klipiku pejskovýho pro FDK. No a dybyste se nudili, mužete si přečíst v tomdle PDF jak Kráva mlel hubou, anep fundovanej rozhovor v PIXELU :o)


09.11.2006
Shrnuto: Peruť díky příznifcum zabodovala v Pomrdanči celkem 4x, takže jí vykopli, páč víckrát se tam vyhrávat už nedá. Hodně brzo jí přechrochtám do nějakýho wmv a prdnu do film cecíku. Každopádně se v Pomrdanči hnedle po té objevilo takový pididílko pro Temperamento s názvem YOU and ME, šmiknutý z Fehufilmu freshovýho a nějakejch konzikovejch archiválií co si dodali. Tak třeba se bude někomu líbit a eště se objeví :o) Každopádně si ho mužete pososat tady.

16.10.2006 Jojo, šikovný ste :o)
Fak moc dík fšem co pilně hlasujou pro Peruť od The.vypínačů v hitparádě Pomrdanče. Asi budu jakože slavnej teda :o) Jinako nedělám totiž nic, klipik pro FDK mi porád nějak nejde, prostě můza se nechce dostavit, tak sem to prozatimně přehrál Choldikovi, ať udělá tu hrubou řezničinu. Neska pojedu točit nějakej buzines, což spočívá v toční lidí co jezděj ploše na motokách furt dokola. To sem zvedavej, jak to teda pozvládám, dyž se to nebude klepat. Jo a f sobo sme se byli juknout f Retru na Switchaki a tam sem pozjistil,
že mam i fanouška, neuvěřitelně geniálního prodavače triček Zelího (viz foto) :o)))

 

06.10.2006 Mno ja myslim, že sem byl celkem plodnej teďkonc... Dodělal sem Peruť pro mý oblíbecne The.Switch, úspěšně se odvysílala v Pomeranči, kde pro ní musíte povinně hlasovat, vodexkluzivovala se na Music serveru a teďkonc si doufáme požije svym životem po kanálech různejch TV.
Pak sem taky střihnul takovej dost nemocnej dokumentik pro Temeramento a z Fehuovýho velkofilmu Freshovýho sem jim uvařil takovej malej eazy klipik na You and me, kterejžto sem časem dám. Tudíž:

Mizíš mi v rohu - slavím smrt / Lesy páchnou bez hlasu / Vítám objetí slz / Podlehni, skoč z útesu! / Bílá bolí když jsi levná / Ruce tvrdý uřežu / Už jen visí, zírá / Určím další oběť snu  / Křídlo lepíš na patu / Prodej půst - sním krev pak / Strach jde na krásu / Proč? Krotíš se snad? / Bez směru teče sklo ulicí / Dívej, brodím se rád! / Vyzbrojme stíny municí / .. na strach budou si hrát! / Oči v soli neuspíš / Zas Ti tleskám - rituál.. / Bez dechu smrt nevidíš / Peruť objímám!  / Bouráš zdi pro názvy / S nimi Tě pak seznámím / Teď když vidím plody / ..Boha zastav, odcházím.  / Jeskyni vídám za běhu / Tvé jméno biju dál / Bez stínu tajně si prominu / Obloha – žiju - jsem sám!

VIDEOKLIP THE.SWITCH - PERUŤ SI DEJTE TADY!

15.9.2006 No jo no, už je asi fakt na čase. Takže takovej malej dáreček pro vás, film NO SMOKING ke stažení. Bohužel, pouze ve velice vořezaný kvalitě a rozlišení ve formátu WMV. Nicméně s příjemnym šestikanálovym zvukem. Verze v HD zůstává embargovaná pro komerční oučely. Tak stahujte a kritizujte :o)

 

 

11.9.2006
Bylo nebylo spadly dvojčata. Je a nejni, tady máte ke stažení finálofky z Freshe...

    Gdo? - film Pjeera co dělal Kráva   /   Co se divíš? - film Fehua co hrál Kráva

 

07.9.2006
Mrtě věcí sme spolu zažili. Byli sme na horách, na vodáku, v holancku a na Freshi...

Tak sme byli f těch Varech. Na to velkym Freshi :o))) F Thermalu se bydli gut. Rauty sou gut. Koncerty gut. Lidi gut. Filmy gut. Fšude běhaj krásný žencký, což mě nezajímá, páč sem happy s tou svojí. Ale párkrát sem si mušel šáhnout na poprsí, páč mi to Fehu nakázal. První den sme se vykalili, becherofka nejni gut. Druhej den se to odrazilo na výsledku natáčení soutěžáku. Totálně nepoužitelnej sem tudíž natočil Pjeera jak různě chodí a něco dělá.  V noci sem to poschmikal, pozvukoval, poladil a ráno vodevzdal a jal se účinkovat ve filmu konkurence. Jelikož mi už nebylo tak zle, bylo to mnohem zábavnější. Fak sem si to užil, dokonce i muj ostych před kamerou zmizel jako máchnutim kouzelnýho pytle. Nicméně mojí pevnou vírou ve vítězství konkurence FehuofcůZatliovců otřáslo zjištění, že sme vyhráli my, jako já a Pjeer. No nic, Pjeer má kameru a já zatim howno. Ale prej mi dá asi 17,- Kč. Tak se aspoň vožeru a co zbyde dám na splátku hypotéky. Každopádně: stějně jako loni, Fresh je asi to nejlepčejší, co si mužete jako amatérskej moula užít. Takový českolamerský Canes :o)))
 

Filmyk náš finálovej přihodim ke stažení co nejdřív, ale myslim, že je to děsná jebka. No uvidíte sami, poroty sou prostě nevyzpytatelný. Nebo zase zhulený....

 

Report z Freshe od Pjeera na www.xxlmusic.cz, od Fehua na www.polofilm.net.

 

28.8.2006 Mrkve sou ve fázi střihu tak někde za půlkou, páč se do toho vložil velmistr střihu Cholda. Tzn. že já mužu sedět u televize a jenom ho občas kontroluju :o) Peruť pro The.Switch je v podstatě hotová, enem doladit nějaký postprodukční ladítka a těšte se na ní v poslednim zářijovym Pomrdanči na ČTčku.

Chtělo by se říct, že sem druhym rokem finalistou na
Fresh Film Festivalu ve Varech,
nicméně jako autor
je tam napsanej Pjeer, tak by to nebyla uplně pravda.
Každopádně tam jedu s nim natočit snad už vítěznej kousek a vo tu kameru se šábnem....
Takže ve čt držte!!!!
Kupodivu tam jede i Fehu s tim
svym unylym Kontextem. Zapláče chlapec...

No a pak sem taky točil klikou pro Vafis na gladiátor-skym klipu pro Spartu. Príma zážiteček, dyž vás poslouchá hafo drsnejch hokejistů :o) Práce to byla těžká a vyčerpávající, viz ostatně foto....11.7.2006 Začínám velkou omluvou mrkvičkám a Choldikovi. Sem upracovanej lempl bez času a the.switch mě k tomu natáčení fak ukecali, tak sem jim ten jeden den vjenoval...

Nějakej report o natáčení najdete na www.theswitch.cz a já připojuju jenom fše vyswětlující fotku toho, jak naprostej mentální zavostalec a dement jako já může točit videjo. Dyž bude trochu času, zavřu se doma, chytim slinu a schmiknu FDK i Vypínače jednim vrzem!

29.6.2006 Jo, jo... Je to zlý... S časem....
Na hadru mam rozsekanej klip pro FDK kerej je tak pekelně nátěrovej, že se ho sám bojim a nejsem schopnej s tim pohnout... Vypadá to na další klípek pro The.Switch, což mě neuvěřitelně těší a povznáší... FAFU vymejšlej kokotiny a vubec tomu nevěřim.... Blíží se Fresh, kam bych zase děsně moc chtěl, nicméně páč nic nedělám, nasazuju zoufale Akvárko a Peza. A Pjeer tam tlačí IaJ... No Smoking si žije svym vlastnim životem a je spolu s PEZem nasazenej do magyarosh na BUSHO... Pjeer tlaci NS do televize... No a já sem furt na maltě a betonu, tak doufám, že se z toho nezbláznim a až se vymotám ze stavebních a finančních pakáren tak natočim nějaký děsný peklo fšech pekel...............

31.5.2006 No jako vypadá to, že na to kašlu, ale vlastně asi jo....
 Momentálně se flákám na maltě, což je na beton pravda, páč makám jak negr na baráku. Tim pádem sem naprosto f řiti :o( Neměl sem čas vyjádřit se k dění koukolem Českýho lvíčka 2006 (kam sme mimochodem s NO SMOKING i INGE vůbec nepostoupili. To mi neva, aspoň sem zas jednou pochopil, že oba ty filmy stojej za kulový... Co mě ale NASRALO, je dementní čestný uznání pro Pricolici. Myslim že tendle naprosto zmáklej mladistvej filmik, strká s přehledem veškerý ty ostatní hromady hoven vč. NS do řitě... Možná by měli v porotách už konečně sedět nějaký mladší koudelkové!
 Co se týče mý tworby, je to na pikaču, kvůliva mý lopatářský zaměstnanosti, každopádně mam už nehezky dlouho rozdělanej v kompiku majstrštyk klip pro FUCK DA CAROT, jenže je to děsná depka a bojim se u toho, tak to furt vodkládám.
 Spáchnul sem takový malý eazy DVD s živákem mejch oblíbenejch The.Switch, z čehož si mužete úryveček tady dolejc pustit. Enem nevim estli bude Majkláč vod tý dobroty a pustí to mezi lidi...
 

 


 
A BACHA!!! NENECHTE SI UJÍT FDK + THE.SWITCH 10.6.2006 ve Slanym!!!!

26.4.2006 NO SMOKING ZABODOVAL NA PAFU :O)
Alebržď nemám vůůůůbec čas, přetiskuju bez dovolení Pjeerovu glosu, páč sem tam stejně nebyl :o(

PIF - PAF - NO SMOKING
Úplně nejnovější úspěchy velkofilmu o dejmu.
   Je to tak a už nám to nikdo nevezme. No smoking získal první místo na 15. ročníku festivalu PAF. Stalo se tak v kině Atlas o tomto víkendu. Přihlášeno bylo na sedmdesát snímků, z čehož plyne, že to nebylo tak snadné, jak by se mohlo zdát na první pohled. ( Divím se, že Vafis nezaslal celovečerní Pricolici, když Paf je asi jednou z mála možností, jak tyhle dlouhometrážní kousky prezentovat. Nějak vám ten manažing na Vsetíně vázne chlapi :-))
  Naše vítězství také přičítám novému systému rozhodování poroty, které tak trochu připomíná volbu papeže. Každý porotce shlédne díla doma samoten a zcela nezávisle na ostatních přidělí body. (Adekvátně kardinálové sedí odděleně v celách dokud nezvolí svatého otce. To se pozná podle stoupajícího dýmu z komína.) Tento systém v sobě skrývá bezesporu jednu výhodu. Porotu nelze ovlivňovat zevnitř, k čemuž většinou více povolaní a zkušení členové porot mívají sklony a manipulují méně zkušené a méně jisté kolegy do závěrů podle svých představ.
 Festival probíhal paralelně ve dvou sálech, mezi nimiž permanentně přebíhal  hlavní organizátor, pořadatel, ředitel, prezident a promítač Petr Lášek.
Nakonec úspěšně zvládl to, k čemu mnohde potřebují početné štáby asistentů, darmožroutů a mažoretek.
  Samozřejmě neviděl jsem všechny snímky. Jednak nejsem blázen a jednak nemám zadek ze železa. K těm co jsem zřel:
Inge a Jorgen. Fakt dobrá komedie. Málem jsem se potrhal smíchy. (To je od nás!)
No smoking. Dost velká kláda. Konečně jsem to po stopadesátý první pochopil a výkon Krátký mi přijde čím dál lepší. (To je také od nás.)
1976 - Hodně dobrý. Všim jsem si i jemných nuancí pro fajnšmekry. Třeba jak se Husák usmívá. (Nějakou placku si to zasloužilo.)
Květiny pro tátu. Přiznám se, že jsem po předchozích zkušenostech s některými pracemi od západních sousedů z despektem očekával cukrkandlovou inscenaci. Nakonec mě film mile překvapil, především výborným námětem.
Figurky taky nebyly na poprvé špatné. Hodně autorské a pár zajímavých xichtů co se nestydí před kamerou stojí za zaznamenání.
Myšlenky studenta - muzikál z gymnaziálního prostředí. Poměrně zábavné dílko, přesto bych od maturantů čekal hlubší rozměr. Trošku to zavánělo  školní besídkou sedmé bé.
Vojín Arahos II Fazole. Zdařilý jednozáběrový military-film. Zvláště bylo zajímavé sledovat autorský posun od prvního střílečkového dílu více ke komediálnímu žánru. Vadilo mi počítačové klepání obrazem.
Nedokonalost milovaných . Velmi čistě stylově dotažená mexická telenovela bez vážnějších nedostatků. Myslím, že by autoři nadále neměli mrhat svým talentem na podobných soutěžích a nabízet své dílo přímo do privátních televizních stanic, kde by jistě byli přijati s otevřenou náručí do tvůrčích štábů pořadů podobného ražení.
Výstřel jsem propás a tím propás i pointu.
Vytrženo z kontextu - o tom už psát nikdy nebudu.
Zimní válka. No konečně se někdo chopil kontroverzního tématu války Sovětského svazu proti Finsku. Již na základní škole jen velmi těžko politručky občanské nauky vysvětlovaly, že se nejednalo o agresi, ale prý o válku čistě obranou. Jistě pozoruhodný čin ztvárnit kolosální bitvy u polárního kruhu v deseti lidech. No příště, bych si vybral něco jednoduššího. Přece jen tanky citelně chyběly.
Motýl - přelétavec, nějak mi uletěl. 
Hroší kůže - HDV konkurence. Nejapné scény v divadle bych nemilosrdně ufik a na konci rozjel jateční pás na prasata a kameru postříkal krví. Do toho bych naházel nějaké vnitřnosti a namástroval nelidskej ryk. (Inu dobrá rada nad zlato.) Když už tak už! A to vše místo dvouminutového expozé plynoucí vody.
Nakonec také vzpomenu, že kromě hafa dalších, na festival dorazil taktéž známý režisér pejorativních novel, mr Nebezpečný. No bodejť by ne, když zde běžel do nebes vynášený Vrah, první to opus z připravované ságy Vrahů následných. Nebo snad lze tototo považovat po poslední bouřlivé petici, jíž obeslal veškerá dostupná amatérská studia, za krok ke smíření? To opravdu nevím. 
Petice je k nahlédnutí zde: 
http://screenhit.czweb.org/vzkaz.html Film si tam můžete stáhnout rovněž a připravit se tímto downloadem psychicky na další pokračování.
 Škoda jen, že na letošním ročníku se nikterak neprezentovali žáci uměleckých škol. Před vykročením do opravdového profesionálního života nekončících seriálů a obrazového reklamního smogu, by se ještě naposled mohli setkat s ryzím uměním...
Kdo jste ještě No smoking neviděl, máte možnost tuhle sobotu v kině Mat v rámci festu Český lvíček.12.4.2006
To je ale vostuda, takovou dobu se nevozvat. Fuj, Krávo, fuj...
Takžeeee: Kdo ste byl na premiéře NO SMOKINGU alias na Vysněný zemi, tak víte, že návštěvnost byla parádní a ohlasy vesměs příznivý. Trochu sem si ponadával s Vafisákama, trochu sem se přivopil, každopádně sem v tom shonu a mumrajovi asi minul pár lidiček z netu, co sem s nima původně chtěl pokecat. No nejni divu, v tom kolotoči DVDček, podpisování a odhánění strhovačů plakátů nejni divu....

NS se vesele distribuuje v WMV-HD
spolu s báječnejma a našláplejma HD-DVD přehrávačema KISS od Acompu, Janina doufám zamaká na jeho votitlení a pak posviští s KISSama doufejme do celý evropy. Mimoto vychází v nejbližšim čísle offline verze NS webu v Chipu a kompletní NS ve WMV se bude lisovat na DVD Chipu a Clicku, tak koukejte mazat do trafiky. Žádný stahování nebude....

Na Vysněný zemi
sem si mimochodem slíznul obligátně jeden střípek s oceněnim za klípek Akvárko, tim pádem je asi nejlepčejší a the.switch si mužou oblíznout :o)
No a aby to nevypadalo, že sem se furt flákal opojenej cenama, vyrazili sme s tlupou pražáků i na Krišpína, kde sme taky voblízli, páč sme fásli zlatou sošku za regii snímečku Inge & Jorgen. Tim pádem se konečně ujasnilo, že je to geniální dílo a potvrdili nám to i v naší vísce na Slanfestu, kde sme hlasovánim diváků vyhráli na celý čáře a navíc sem tim pádem dostal plyšáka slanfesťáka, z kerýho mělo naše nový štěně děsnou radost..... Pokud chcete nějaký obsáhlejší referáty, jukněte k Pjeerovi na
www.xxlmusic.cz. Možná se uvidíme v neděli na PAFu. :o) uffff

06.3.2006
Teda jako vopravdu to nějak flákám....  No ale: FDK alias Fuck Da Carrot nedaj pokoje a po fčerejšim sezení s Choldou (jo jasně se slavnym starr) coby frontmanem kapely sem mu naprosto rozvrátil jeho vizi klipu a to co sme dali dohromady bude ale vopravdu děsně hustý :o)))) Takže myslim že 19.3. deme točit, hledáme 2 důchodce a 4 nahatý chlapiky. Kdo má zájem hlašte se mě nebo Choldovi.
Koukolem NO SMOKINGU sme udělali zdá se co se dalo, z nedělní premiéry se mi už klepou kolena. Je mi naprosto jasný, jakou zase dostanem sežrat kritiku....
S Pjeerem sme nějak povymysleli novej kousek s pracovnim názvem CYKLISTŮV DENNÍČEK. Bude to něco jako letní roadmovie a už teďkonc sháníme adepty na role. Pjeer mi už nasmolil kousek úvodního scénária a fakt sem se pochlámával. Těšte se!!! Podtržený a shrnutý: DŮCHODCI A HAMBÁČI + CYKLISTI HLASTE SE!

17.2.2006
Kurnik, sem sem nějak dlouho nic nepsal. Taaaakžéééééé: Pjeer se kupodivul neškrabal ve svym velkym rypáku a sesmolil dle mýho hodně zábavnej 20ti minutovej film o natáčení NO SMOKINGU. Udělal sem ho enem v náhledovce DIVX (80Mb), ale každopádně ho doporučuju ke stažení ze stránek NS v sekci video. Taky si tam mužete sosnout výbornej ústřední song v podání XXL. A díky reakci některejch spřízněnců mi silně vrtá v hlavě další šňůra premijér v Brně a na Slovensku :o)

02.2.2006 Hehehe :o) Pevně doufám, že historie se opakuje :o) Inge a Jorgen neprošlo ani předvýběrem Střekovské kamery. Bohužel jsme nejspíše přecenili naše možnosti a udělali neuvěřitelnou botu tím, že jsme na tuto velice náročnou a prestižní soutěž naší ubohou sračku poslali. No co se dá dělat, určitě zabodujou neporazitelný Playboy Ferdanebo Svislá doprava. S takovejma veledílama se fakt nemužem rovnat.
Jenom pevně doufám, že se zopákne historie loňskýho roku, kdy odmítli i PEZa, kterejžto potom vymet s úspěchem fšecky vostatní soutěže vč. Českýho lvíčka. Přimlouval bych se, aby pánové pořadatelé v pravidlech uvedli, pro koho ta soutěž vlastně je....
Každopádně vás můžu ujistit, že to vyhraje Matka od Oskara Sieberta!!! Škoda, že jste to neviděli, asi byste pochopili. Ač sem to Pjeerovi řikal předem, doufám, že teď už si přidá Střekajznu spolu s R8 na black list....

 

03.2.2006 Nějak mi ta práce na slibovanym Trajléru nešla, tak sem napáchal aspoň poslední a třetí Teaser3, ke stažení tady (38Mb). Ale už je aspoň ve WMV-HD a s 5.1 zvukem, což v týhle scéně teda zrovna zas tak nevychutnáte :o))) Tak sosejte a tim asi končim s No smokingem ve fázi prací a tak. Až proběhne premiéra na Vysněný zemi (11-12.3.2006) v Lucerně, tak začnem tohle veledílo distribuovat. Těšte se, čekejte, chystám i 700Mb verzi ke stažení, ale hned tak to nebude...

02.2.2006 Je únor a NO SMOKING nastupuje svojí dráhu do sfér kinosálů, médií a distribučních společností. Tak sem mu holt musel udělat jednoduchej samostatnej infoweb. Tak tam koukejte juknout, snad už se brzy objeví ten slibovanej Trailer...

 

23.1.2006 Tak v sobotu proběhla ve studiu na Barandově díky Chůrkovi taková malá zvuková generálka No Smokingu. Muj těžce vymakanej Dolby Digital 5.1 zvuk byl hromadně odsouhlasen ba i pochválen :o) Musim uznat ze na studiovym aparátu to smaží eště líp, než u mě doma na Harmánkovi. (klikněte na foto vpravo). S obrazem to bylo dík technice horší, nicméně je perfektní a zejtra už snad komp dochroupe i WMV-HD verzi, kterážto ve velikosti cca 2,8GB nabídne rozlišení 1280x720p a 5.1DD zvuk. Timpádem začínám pracovat na nějakym dokonalym DVD authoringu, WMV-HD authoringu a nějakejch těch grafickejch doprovodnejch záležitostech....

 

23.1.2006 Mozna ziju v nakym divnym snu, ale No Smoking je hotovy. Az na naky kosmeticky upravicky a DVD a HD mastering :o))) Zamakam este a snad to bude do konce tejdne v kupe. Pak se to pusti par znamejm, ty mi reknou co je spatne a ja je poslu do prdele, ze uz to vopravit nejde :o) A pak uz snad ta premiera na VZ :o)))

Mimochodem, dostala se mi do ruky jakasi kritika PEZu, nevim od koho, nicmene predkladam:

PEZ / Attention minor spoilers.
Leitmotivem tohoto krátkého filmu je sociální determinismus. Hlavní postava – malý kluk – je průsečíkem mnoha vlivů u kterých se má za to, že mohou vést k agresivnímu chování jedince, např. počítačové hry, šikana a Hardcore hudba(např. System of a Down). Film tyto jednotlivé vlivy nezkoumá, nýbrž ukazuje nevyhnutelné následky působení těchto faktorů na lidskou psychiku. Tato nevyhnutelnost se promítá i do rozdělení filmu na ?deset? částí, označených prostě číslovkami, které zde nefungují jako dělení tematické, ale, dle mého názoru, hlavně jako příklad základní vzestupné matematické řady, kde vzrůstající hodnota je daná vlastní přirozeností sekvence(n+1). S narůstajícím číslem kapitol se agresivita hlavního hrdiny filmu stupňuje. Stejně tak jako bychom ztěží hledali konec této stále rostoucí řady i film je ponechán pouze zpola dokončen.
Zmíněné společenské faktory, nejen že hrdinu emocionálně inspirují, ale především jej izolují od společnosti. Proto ve filmu nenajdeme jediný dialog, nýbrž pouze útržky vět, citoslovce a rozezlený, nekonečný monolog matky zpoza dveří klukova pokoje. Film tak hyperbolizuje okřídlenou frázi, že násilí je nedostatek argumentů, protože zde je násilí přímo absencí argumentů, absencí jakékoliv komunikace.
Namísto nezúčastněného pozorování a zaškrtávání kolonek v psychologickém dotazníku se dostáváme hrdinovi přímo pod kůži. Hendkou, pohledy z první osoby a ve vypjatých situacích rychlou montáží film budí zdání autenticity. O to se ostatně snaží i v názvech jednotlivých kapitol(např. „sedum“) a v naturalistickém zobrazování násilí, zde však trochu kolísá – kluk poté, co byl brutálně zkopán se jakoby nic zvedá a odchází beze známky bolestivých zranění. Jistá neohrabanost by se rovněž dala vytknout i airsoftové scéně, kde se honí dva kluci po lese, jeden v jasně červené, druhý v jasně oranžové mikině, tedy v barvách jako stvořených pro schovávání se v křoví.
Tento film reaguje na aktuální společenský problém dětského násilí, avšak nutno říci, že „děti“ zde nejsou svobodné subjekty vědomě páchající zlo ale objekty rozličných společenských vlivů.

Na svoji obranu muzu rict snad jedine: Maly kluci neodchazej na couracku s nejasnym cilem z domu s tim, ze dyz si vemou vsudypritomnou kulickovku a daj si spicha, navliknou se zaroven do maskacu a taktickejch vest. A dyz se perou, nebejva to jako v akcnakach a nebijou se do krve :o))) Ale jinak neremcam, mile kladna recenze :o)
 

 

19.1.2006 Tak sem si řek, že by mě zajímalo jak moc sosáte sosalové. Udělal sem si počítadlo stahování a takovej malej 10ti denní průzkum. A nechápu! Děláte mi ale fakt pekelnou radost!!!! SEM DOJATEJ. Tady je statistika stahování za 10 dní:
 

Inge a Jorgen MOVIE DIVX hi.avi 81x
NSteasDIVX_HD.avi 75x
NSteas2.wmv 32x
KFFF20Divx.avi 30x
akvarko.wmv 29x
NSteasDIVX.avi 17x
PEZmovieXVID.avi 16x
TrilobeatDIVX.avi 16x
trpasl.avi 13x
ObchodakTrailerDIVX.avi 12x
IntegritaDIVX.avi 12x
rhapsody.avi 10x
TakeOnMeDIVX.avi 9x
zidle.avi 9x
MauditsWatersDIVX.avi 8x
sand.avi 8x
TN Za hranice DIVX.avi 7x
schump.avi 7x
quake.avi 7x
nam04.avi 7x
hakloic.avi 6x
sasfilm.avi 6x
parnik.avi 6x
FourthFaceLiveDIVX.avi 5x
DobryhoNepalyDivX.avi 5x
sascqb.avi 5x
parab.avi 4x
PEZtrailerXVID.avi 3x


Inge a Jorgen
naprosto válcuje! 81 stažení 100MB kousku! Na druhym místě s přehledem No Smoking, možná už chápu i anketu :o) Fasakr mě neuvěřitelně mile překvapuje a Akvárko bych čekal víc, nicméně je i jinde na webu a kvalitnějc, takže chápu. Pez už je vomšelej, ale na to jak je velkej tak díky za takovej sosing. Že někdo sosne i 700MB! Maudits Waters je prostě pecka. Dík, dík, dík, dík, dík :o)))))

 

17.1.2006 NO SMOKING DOSCHMIKÁNO. Dokonce sem už vyfik i úvodní setsakramentsky složitý a po vokýnku animovaný titulky. Cca jedna třetina filmu je už i vokorekcená a vobarvená. Zbytek se snad dobarví po nocích. XXL dodali parádní muziku, takže se potim na její implementací do můvíčka a hlavně nad postsynchronama ruchovejma a ambientama v 5.1. Dolby je kurva... No a zatim to vypadá vč. titulků a jinejch fičurek na takovejch 65-70 minut. To zas nejni tak hrozný ne?  Docela by mě zajímalo, kdo tak dopuje NS v anketě :o) Nebo, že by fakt takovej  zájem?

 

11.1.2006 - 22. Projekce Underfilmu okem a uchem Krávy

Tož sem fčera vyrazil po děsně dlouhý době na projekci Underfilmu. Sic se nekonala v žádnym parádnim kinosále, nýbrž v baru Krásný ztráty v jakýs místnosti vzadu, nicméně prostředí dobrý, kvalita obrazu na zdi velice přijatelná a zvuk snesitelnej.Mile překvapenej prostorem až po okraj našláplym lidmama sedícíma, stojícíma a civícíma, kupodivu sem ani nepochytal žádnou svojí tradiční trému z nadcházející projekcí našeho dílka Inge a Jorgen. Napadá mě, že sem už asi ostřílenej harcovník, protože i leckerý slovo sem nastoupenej před diváky utrousil. Nicméně k filmum vlastnim. Jako první se vodpromítala už zmíněná Inge. Při dalšim shlídnutí tohohle dílka, který prošlo mejma nenechavejma ručkama a ušima v kompu sem zase jednou nevěřícně kroutil hlavou a přemejšlel, co sme to vlastně stvořili za hovadinu. Každopádně to ale přecházim s nadhledem. Byla to prča vod začátku do konce a navíc sme se nesnažili tvořit něco velkolepýho, ale spíš se pobavit o víkendu. To ale neznamená, že by se i v takovym případě měl autor dílka vykašlat na zpracování. Na Inge sem se fakt nepředřel, ale aspoň sem to doufám nevodflák, což se bohužel vo zbylejch snímkách projekce říct nedá.... Po promítnutí dílka následovala diskuze. Padlo při ní celkem málo dotazů, což mi přišlo jako samozřejmost, páč fšici koukali s votevřenou hubou a nedostávalo se jim slov :o))) Tudíž sem promptně prchnul z pjedestálu a natěšenej se usadil ke skouknutí dalšího kousku.

Ve stopách zbojníků. Dokument ze zakarpatský ukrajiny, nebo tam někde. Začátek, příšerná kvalita, votočený prokládání, mazanice jak svinja. No nic, řikal sem si, muže to bejt zupa, koneckonců i telefonem se dá natočit sqelý můví. Nicneřikající záběry přepálený oblohy (oblohu sem poznal, páč se dole mýhali zubatý větve) z jedoucího vlaku mě sice trochu znervózněli, ale řek sem si: asi umění. Bohužel, následovala 25 minutová, neuvěřitelně nudná sprška (představte si pomalu se táhnoucí vazký olej jak se protlačuje hlavicí sprchy) naprosto příšerných záběrů lidí někde směrem na východ. Musim říct, že sem byl děsně mile překvapenej kompozicí většiny záběrů. Namátkově si vzpomínám na fakt dobře pojatý záběry ňákejch roubenic, výborně chycený záběry na babku přes prdel někoho jinýho a tak.
Bohužel, nesrozumitelný mletí babky u stolu který zaplnilo půlku filmu mě ani nezaujalo, ani nenaštvalo. Prostě sem čekal, až už to konečně skončí. Pak ale přišel zlom. Obraz se zčernodílil, začaly se objevovat nějaký detaily kůlny a v pozadí cos mumlali nějaký pánové. Zajásal sem, ožil, upil piva a našponoval se: teďkonc to konečně začne! Bohužel to nezačalo. Místo toho do mě naprali asi 18ti hodinovou litanii podivnejch vožralejch Mikulášů, převážně rozmazanou, zamlženou a přeřvanou. Zatliány spal, Tomek nahlas mluvil, Pjeer odešel, zbytek sálu otupěle civěl.
Shrnutý a podtržený: Z nadšenýho projevu autora před projekcí sem se těšil na zajímavej dokument. Téma celkem zajímavý bylo, po projekci autor dokonce vytáh mapu, ukazoval kde to je a tak, vykládal cosi o banderovcích a podobně, ale to už sem byl tak votupělej, že se mi chtělo brečet.To mělo bejt v tom filmu. Za sebe bych vytknul: Příšerná kvalita obrazu (ale holt nic moc kamera, to omlouvám). Příšerná kvalita zvuku. To neomlouvám. Proč někdo dělá mezi záběry s osrtym střihem fadeouty prostě nechápu. Mohlo to mít celkem asi 5 minut. To se nevokecá, spousta záběrů zbytečnejch, špatnejch. To že to pánové točili 2 dni, neznamená že má mít dokument 48 hodin. A moh bych nadávat dál, ale zas nechci bejt zlej, je to jenom muj lamerskej názor. Zkrátka: Pánové, na to jaký ste měli pjekný téma a prostředí, na to jaký má
ten člověk, co to točil dobrý voko, ste to pěkně zazdili... Sorry

No a po týhle masáži následoval zlatej hřeb večera: Vrah. Fakt sme se těšili :o) Žel bohu sem prošvihnul předešlý díla týhle maxi společnosti, ale z jejich webu, ukázek, trailerů a nakonec i scénářů pana Nebezpečnýho sem usuzoval, že to bude pecka! A nesplet sem se...
Úvod filmu: Spousta záběrů lidí. Lidí f Praze, lidí na mostě, lidí v hospodě. Kvalita videa dobrá. Záběry jak převzatý z podbarvovacích ilustračních archivů ČT. Prima, řikal sem si a čekal co bude dál. Sice mi do toho z beden někdo nesrozumitelně vykládal ňáký naprostý bláboly vo vrahounech, vycucaný z ňáký ale hooodně špatný publikace, ale to sem okázale ignoroval. No a pak už následoval jakýs takýs příběh. Kupodivu kostra příběhu se mi líbila. A to dokonce docela dost a vopravdu! Nicméně mi do toho porád kecal někdo (krom Tomka) kdo si hrál na vypravěče nebo co, nebylo mu rozumět a navíc mlel nějaký žvásty tak nabitý vyšprtanejma klišé, že mi bylo už podruhý do pláče. Následovala naprosto úžasná a neodolatelná snůška gagů a parodických scén kterou sem si bohužel dík onomu všudypřítomnýmu vykládači (a Tomkovi) nějak nemoh užít. No nic, aspoň mě pobavil soundtrack z Návštěvníků, brilantně komicky ztvárněná vražda, neodolatelná představitelka oběti a mistrně zahraná odmítnutá milenka, kerý sem věřil i to, že je blondýnka. Bravo, těšim se na druhej díl a pevně doufám, že tohle dílo přeroste do nejmíň 60ti dílnýho seriálu! BRAVO!
No a shrnutý a podtržený: Dobrá kvalita zpracování obrazu. Resp. žádný chyby. Kamera v pořádku, ač nezajímavá. Prostě někdo stojí někde a kamera na něj míří. Zvuk naprosto tragickej. Zase ty fadeouty, proboha proč??? Tak ňák se dycky peru s tim, že dyž mi někde jede brum, snažim se ho holt prolínat i do ostatních záběrů a aspoň tak udržovat kontinuitu místa, tohle byla fakt trága. Vzhledem k srozumitelnosti si možná stáhnu někde scénář a přečtu si to. Prostě zvuk naprosto tragédie. Mimochodem: autor se v diskuzi vyjádřil, že se chystá ho předělat do 5.1. Přimlouvám se, prosím ne... Slyšet tuhle příšernost z 6ti beden najednou je asi nad síly většiny diváků.
A na závěr: Z usilovného dálkového studia protagonisty a scénaristy Nebezpečnýho sem si vyvodil nějakej takovej obrázek o člověku, kterej píše podivný věci a je trochu úchylnej :o) Když sem na začátku filmu zjistil, že vrah je krásný, neodolatelný a úžasný s úspěchem u žen, a posléze v té roli viděl i pana Nebezpečnýho pochopil sem, že EGO pana Nebezpečnýho je nezměrné a já přízemní obtloustlý český človíček ho prostě jenom nejsem schopen pochopit....

Omlouvám se, jestli sem byl hrubej, zlej nebo příliš příkrej. Nechci nikomu ubližovat a všem včerejšim autorum přeju fakt hodně úspěchů v další tvorbě. Toť byl jenom muj osobní pohled na věc a možná sem byl včera ňákej rozladěnej a přešlej, což se odrazilo na mym úsudku.

Kráva

 

9.1.2006 Tak sem se asi zbláznil a včera sem doschmikal NO SMOKING. Musim teda konstatovat, že moje drahá polovička z toho nejni zrovna nadšená, páč po sáhodlouhym schmiku začnu s postprodukcí, nicméně sem se už rozhod a můžete se těšin na 5.1 Dolby Digital zvouček :o))))

 

3.1.2006 Je to tady. Velkolepej novej Teaser numero 2 na No Smoking.
Stahujte cca 12Mb WMA tady! Sem nějak zjistil, že to wma podává u malejch fajlů trochu lepčejší výsledky než divx... :o(

 

2.1.2006 Nazdárek v novym roce :o) Jelikož sem nebetyčně mocnej (ač celý svátky nemocnej), nelenil sem a užužlal sem fšechen volnej mezisváteční čas pro schmikání No Smokingu. Je to sic dřina převeliká, ale snad se máte na co těšit. Veskrze je zatim dodělanej schmik zhruba 42 minut filmu, celková dýlka zatim vypadá na 70-90 minut. Takže asi fakt celovečerák. XXL Blues usilovně pracujou na muzice, další muziku poskytli francouzský a báječný Maudits Waters (live záznamek koncertu je ve filmovym cecíku) a jelikož sem nelenil, zainteresoval sem do hudby i Johnyho z Jablkoně a DJ Hemoglobina :o) Tak sem sám zvědavej. Pevně doufám, že eště máknu a tak do tejdne bych moh s hrubym schmikem bejt hotovej. Pak mě čeká další fuška s postprodukcí zvuku a titulkama. Vo vobrazovejch korekcích už rači ani nemluvim, zkouška úprav HDV ukázala, že na 1min filmu potřebuje muj Athlonek 4000+ celou 1h20min....

A zejtra bo pozejtří se třeste, bude novej TEASER :o)

 

15.12.2005 No Akvárko aneb videoklip The.Switch je konečně ke stažení (20MB), doufám že se vám bude líbit a aby toho nebylo málo, panáčkové Switcháci maj pro vás takovej malej vánoční dáreček :o) Ale co, slovy Majkláče Switcháče:

   Je to tak, máme vánoce, chceme vám udělat radost a už nevíme coby. Tentokrát sme si pro vás připravili vánoční dárek v podobě celého našeho posledního alba Beautiful ke stažení ve formátu MP3. Je dost možné, že to bude jen na omezenou dobu tak sosejte a posílejte link kámošům, který by the.switch mohli bavit. Nechcem peníze, chcem mezi lidi. Originál zůstane stále v prodeji, pro real fans, kteří chtějí i ten interaktivní obsah a další fíčurky. Tak honem do sekce downloads na www.theswitch.cz a nebo honem rozeslat tenhle link http://www.theswitch.cz/theswitch.php?launch=download
všem svým známým. Teda rodičům a šéfovi to neposílejte, ale to je jasný ne?

 

12.12.2005 Tak se myslel, že po sobotní vydařený premiéře na pářce s The.Switch kdesi v horách, bude neska Akvárko ke stažení, nicméně věc se má tak, že mediální premiérovou smetanu slízne MUSICSERVER.CZ a to exkluzívně st 14.12.2005. Klípek bude LIVE streamovanej tak si ho tam skoukněte. Ke stažení ho prej můžu uvolnit až ve čtvrtek...
Jinak sobotní akcička byla velmi vydařená, The.Switch samozřejmě nezklamali a byl to mazec, jako kráva....Promítal se i PEZ i Akvárko, oboje sklidilo úspěch a mě bylo v neděli pěkně blbě. Nicméně sem se nakonec nepoblil a neska už sem i fit :o)))

 

7.12.2005 Takžééé, nikdy bych nevěřil, že k tomu dojde, nicméně se stalo, že PEZ se vopravdicky dočkal pokračování a to f podobě klipu Akvárko k naprosto neuvěřitelnýmu songu kapelky The.Switch. Předem upozorňuju, že ten song je tak, ale úplně nejvíc pekelnej a dobrej, že sem z práce pro tuhle záležitost měl dost smíšený pocity a prdel sevřenou strachy. Vono dělat něco z profláklýho PEZu je taky docela už vyšumělý. ALE! To co se nakonec narodilo, je taaaak nemocný, že se z toho doufám fšici poserete! Premiéra je tuhle sobotu, takže někdy v pondělí se třeste, přicházej The.Switch...........

 

5.12.2005 V neděli sme v porádný kose a trochu i na sněhu u nás v Qicwoodu dotočili velesnímek NO SMOKING. Celkem je na páskách 10 hodin záznamu (podotýkám, že bez nějakejch krávovin vokolo) a teďka mě čeká řek bych tak 1/2 roku schmikání, navíc v dost pakárnovym HDV. Tak už se pomalu těšte....

 

14.11.2005 Páč se na Underfilmu nějak fšecko popletuje a tudíž by ofigo premiéra byla v nedohlednu, bylo vedením 3COWS a XXL rozhodnuto, že celej film Inge a Jorgen bude zveřejněnej :o) Takže neváhejte a jeho kompletní verzi (100MB) STAHUJTE TADY!

 

8.11.2005 Po neuvěřitelných peripetiích a stovkách hodin u kompu je konečně a definitivně hotov první z koprodukčních velkofilmů ve spolupráci
3COWS Entertajnment
a XXL Blues film
jež se zove
Inge & Jorgen!!!
Jelikož na jeho zveřejnění na netu je uvaleno až do premiéry na Underfilmu totální embargo, sosnout si můžete zatim enem Nepovedený shoty a Neuvěřitelný bonus (oboje má cca 10MB)

 

Na sobotu 26.11.2005 si dovoluju poprosit a pozvat všechny příznivce amatérskýho filmení ke spolupráci na vznikajícim velefilmu NO SMOKING.
Natáčení bude probíhat ve Zvláštním ústavu pro výzkum blesků :o) v Praze 9 v Běchovicích (mapka zde), kde se natáčel například i videoklip pro Clou, nebo amerikárna XXX. Potřebujeme opravdu co nejvíc lidí, tak neváhejte a už se konečně proslavte. Čekaj vás nezapomenutelný role techniků, obsluhujících pekelný stroječky, posluchačů přednášek docentky Krátké a pod. Pokud vlastníte či si můžete zapůjčit bílý plášť, vemte ho natuty sebou, případně i více. Budem fakt vděčný. Což znamená, že nikdo nedostane ani korunu, čeká vás celej den hektický nudy a svačinu si musíte vzít sebou, případně i pro mě....
Svojí účast prosim potvrďte v Guestbooku (Nadojte mi) bo na mýho majla a tak...

 

26.10.2005 Přiznávám, že se trošku popírám s novym, mě neznámym formátem, nicméně je na swětě NO SMOKING teaser v HDV! Samozřejmě že na net ho můžu plácnout leda v DIVX shitu a ne v plnym rozlišení, každopádně i v tom neúplnym je docela zajímavý si zoomnout. Takže: HDV VERZE TADY (23MB), no a trochu normálnější LOW resolution TADY (7MB).

18.10.2005
Natáčení
NO SMOKING je v
plný palbě. Už sem najezdil asi milion kiláků a natočil 4h matrijálu.
Sestříhanej bude
mít asi 5minut....
Těšte se :o))))))

Pár foteček z natáčení si můžete prohlídnout tady:  foto1  foto2  foto3  foto4  foto5

JO A MIMOCHODEM, JE MOŽNÝ SKOUKNOUT PEZ LIVE! na ATLASU !!!


4.10.2005
Po pekelnejch průtahách a změnách, nahánění lidí a času je konečně dokončenej videoklip Inostrannyj Gost pro kapelku Triloeat :o) 20MB sosejte tady.

 

3.10.2005 Spousta novinek, co sem nestacil sdelit narodovi, páč sem byl zase f Thajcích, každopádně pouze pracovně. Takže předefšim oficiálně voznamuju, že sem pořídil novej kamerovej stroječek Sony HDR-FX1. Spousta mamlasů ho haní vo sto péro, nicméně mě neuvěřitelně baví a už se těšim na natáčení NO SMOKING v HDV.

Před vodfrčenim sem eště stihnul shrábnout za PEZa hlavní cenu na festiválku O pečeť města Krupka, což mě děsně potěšilo taky díky navázanejm kontaktum a nabídce kšeftu vod pana rejži Trošky. Taky mi dali prima DVD přehrávátko, leč přeposunul sem ho rodičum :o)))

Dále pak sem teďka vo wejk velešťastně dokameřil a došmik videoklipo pro Trilobeat, tak ho snad už brzo vystavim.
Domlouvá se točeníčko klipu i pro The Switch, parádního to nářezíčku na pecku Akvárko, kdeže bude třeba hafo kamparsu, tak se koukejte hlásit. No a dál už si nějak nic moc nevybavuju.....

 

15.9.2005 Vo wejk sme v koprodukci s XXL Blues Film, resp. s Pjeerem Van Eckem natočili novej kousek s názvem Inge a Jorgen. Hlavní role obsadili neuvěřitelně kvalitní herci, takže se fakt máte na co těšit. Jelikož ale vysmahnu teďka do Thajců, schmiknu to až se vrátim. Zatim aspoň teaser a plakátek!

 

29.8.2005 Tak sme s Choldou vyrazili do těch Karlovejch Varů na Fresh Film Festival poúčastnit se velesoutěže
Film Reflection.
Dostali sme VIP vysačky, supééér hotel na bydlení, porádně sme vyžrali snobáckej raut, poslechli si trochu těch PSH,
Ohm Square a Tatabojs, skoukli sme nějaký filmy a animáky no a hlavně:
Druhej den sme se těžce vobuli do natáčení soutěžního kousku. Natáčení trvalo 4hodiny, na sestříhání a finalizaci sme dostali milostivých 6 hodin. Točili sme od 22h do 2h do rána, krkali sme pyfčáky a moc nás to bavilo. Dílo sme prozaicky nazvali Karlovarský Fasakr Fotorovou Filou
tak si ho koukejte stáhnout :o)))) (plakátek tady)

Tímto si dovoluju za vydatnou pomoc poděkovat Mische, frajerovi co nám pučil střižnu, porotci Poštovi za ztvárnění role Stehlíka a Stehlíkovi za to že se na nás vykašlal. A samozřejmě panu Zet....

Nicméně cenu kameru nám nakonec vyfouk Parazit Veverka, což mu vopravdu na 99% přeju, páč žádnou kameru nemá a je šikovnej, no a to jedno procento je moje nenasytná pýcha, kvůliva který bych ho asi měl zabít....
Každopádně výsledek nic nemění na tom, že náš film byl jednoznačně nejlepčejší ze všech. Želbohu pořadí výsledků nebylo nikde zveřejněno a naše veledíla nebyla ani prezentována krom tříčlený poroty nikomu z diváků, takže nevim, estli sme byli druhý nebo třetí. Ale i kdyby třetí, je to parádní úspěch :o)))))))

 

24.8.2005 Sem se vrátil z dalekejch Thajsků s pár hodinama materiálu na rodinný videjo. takže to asi nikdy neuvidíte. Hnedle na mě čekalo překvápko, jako že Dobrýho nepálý filmik se můvnul mezi tři finalisty soutěže amatérů na Karlovarskym Fresh Film Festu. Timpádem tam dneska s Choldou frčíme a ve čtvrtek v noci máme 8h na to, natočit film na daný téma a s nim pak před pekelnou porotou bojovat vo vítězství :o)) Sakra iluze si nedělám, soupeři sou dost dobrý ale na vítězství kašlem, hlavně aby nás to bavilo.... ALE DRŽTE PALÉÉÉÉÉÉC!!!!!

7.7.2005
S hácéčkovou partičkou Fourth Face sme za rekordní asi 3 hoďky nakroutili takovej ýzy videjoklípek na dost povedenou cover pecku od Aháčů Take On Me (15MB).
Když už sem byl v ráži, stočili sme rovnou i odpolední živáček na fesťáku Zelenej zákal v Kralupech, takže si mužete sosnout fakt nátěrovej LIVE končerto tady (150MB).

A bacha, do soundtracku Obchoďáka přibyla nová pecka vod těchhle hošíků jménem Ve jménu integrity, tim pádem je na ní hotovej i něco jako teaserclip. Sosejte TADY! (15MB).

21.6.2005

Tak sme se s bandičkou z Underfilmu vydali jako rozvra-cečská a opoziční delegace na celostátní finále Českýho lvíčka kamsi daleko na moravu. Z naprosto letargickejch a poraženeckejch stavů, zdůvodněnejch naprostou nedůvěrou k šedohlavýmu a vousatýmu představitelstvu amatérských filmařů nás nakonec po děsně nudnym dni čekání na výsledky, vytrhnul až megaúspěch našich omladinských dílek. XXL slavili 1. cenu za hraný film a cenu za kameru. No a provařenej PEZ si odnes svojí tradiční Hlavní cenu festivalu + 1. místo v kategorii hraných
filmů
+ Diplom za nejlepčí kameru :o)) Pjekně se mi ten seznam tady rozrůstá....
Vyjímečně zařazuju foto, páč sem na něm neoddiskutovatelně v obležení médii, což dobrovolně nikdy nepodstupuju!

PECKAAAA! Zahráli sme si s Fehuem trochu s médijama. Výsledek totální blamáže jedný TV STAHUJTE TADY!!! A pak máte zpravodajcum věřit....

Výběr několika fotek z Českýho lvíčka ZDE!!!

6.6.2005
Natočili sme 21.5.2005 v klubu Lokalita ve Slanym víc jak hoďku dlouhej záznam koncertu pekelně dobrý frantícký partičky Les Maudits Waters. Sice by mě nikdy nenapadlo, že bych byl schopnej poslouchat BluesRock, ale je to fakt náťer :o) Jako velký kameramani se vytáhli David Bernatskej, Honza Hájek a samozřejmě já Kráva :o) Zvuk chroupal oTTo Falcník. Se schmikem sem se nijak nesral, nebyl čas ani nálada a tak to vypadá jak vypadá, bez nějakejch vychytávek a příkras. Stahujte! (700mb).

13.5.2005

Na Obchoďákovi se stále usilovně, leč trochu liknavě pracuje. Holt nemaj fšichni héééérečky toliko času na lumpárny jako já. Nicméně pro nedočkavce nic novýho, ale malej TEASER ke stažení k nahlídnutí :o)))

10.5.2005

Krajský kolo Českýho lvíčka sem zdárně přetrpěl. PEZ se umístil druhej, čili postupuje do celostátního kola. Na množící se přání sem naprdal mezi filmiky ne zrovna moc vydařenou, ale zase krátkou ukázku z podvodnickýho Balijska. Sou v ní prima podvodnický krávy, bohužel bez svícení a dost hluboko, takže žádná kvalita. Přidám toho povícero, až bude čas .o) Stahujte tady Rhaprody f Blů.

30.4.2005

Totáči mě nalákali, takže sme minulej wejk natočili za pomoci druhýho kamerámana Slávy Kose takovej malej rychlej experimentální klípek na jeden jejich kousek, co se zove Za hranice. Ač to nejni moje hudební parketa, s touhle věcí sem jak souhlasnej tak i spokojenej. Třeba se to i bude někomu líbit :o) Stahujte třeba rovnou tady (15 mega).

25.4.2005

Tak velkofilm PEZ se z mě nepochopitelných důvodů zúčastnil Videoculture Festu v Práglu. Umístil se jako třetí, v těsnym závěsu za vítěznou Romskou pohádkou (v níž má silně zatnutej pařátek Kozel) a filmem z dílny mentálně postižených spoluobčanů. Považuju to za silně symbolický signál z hůry, abych s filmama přestal :o) O víkendu se točil klip pro Totální nasazení, doufám že dopadne slušně, co nejdříf bude ke stažení, stejně jako kousek pro spřátelenej Trilobeat, jež je taky ve stadiu rozpracovanosti...

Mimochodem, páč se mi na Vysněný líbil jeden spřátelenej fimik, hostuje ve Filmovym cecíku...

5.4.2005

Hup, jup, Vysněná zem se převelice vydařila. Nejenom páč PEZ slíznul tradiční dva kousky cen f podobě diplomů a úžasnejch vyznamenání v podobě Střípků Vysněný země za Neobvyklé zpracování závažného tématu a pozor! za REGII :o); alebrž taky páč organizátoři Tomek, Kozel a spol. to fakticky nachystali parádně a obzvláště závěrečnej rautik sem si fakt vyžral.... Jen houšť takovej akciček :o)

29.3.2005

Chmmm, Kryšpín byl prima. PEZ nuda, opět cena za Nejlepší film festivalu a návdavkem cena za Nejúspěšnější divácký film. Každopádně mě neskutečně potěšily sošky Kryšpína. To už je skoro jako Oskar :o))) Fakt díky.

21.3.2005

Ňáko sem zapoměl informovat navštívifší, že PEZ dostal v Uničově na Mladé kameře
1. cenu v kategorii Amatérských filmů. Což je prima :o) No a eště Cenu diváků, ale to je pofidérní, páč na to stačily 4 hlasy, z toho dva byly od Krávy a Oťase :o)))
No a pokavať někoho zajímá amatfilm, může se přijít juknout 25-27.3.2005 na Mělnickej festival Kryšpín a 2-3.4.2005 na Vysněnou zem do Prague. Jak je tradicí, žádný ceny se nečekaj, tak kliďo přijeďte a nesty'dte se :o)

10.3.2005

Dokončeno dotočeno veledílo Dobrýho nepálý. Pro ty co už viděli upozorňuju, že současná verze ke stažení je předělaná, prodloužená a lýp encodovaná do DIVX.

9.3.2005
Příznifci tworby a ostatní sympatizanti v sobotu držte palce, neb PEZ se objeví na soutěžnim  festivalu Mladá kamera v Uničově. Jedem se tam s O'tasem seprat a sežrat s ostatníma twůrcema. Tam už ale PEZ stejně nic nevyhraje, páč to dělaj už přes 30 let a tutíž asi vědej, co je brak :o)
Dále a neskromě je PEZ zařazenej a předvybranej i na festival Kryšpín, 25. - 27. 3. 2005, kino a tělocvična Sokol Mělník. Tam kliďo mužete přiject řvát :o)

1.3.2005

Nechápu jak, ale PEZ se na Pražském amatérském festivalu PAF umístil díky vašim SMSkám na pjeknym 4. místě v anketě diváků. Nicméně díky nejspíš zhulený porotě složený z nějakých režisérů a režisérek získal taky Hlavní cenu festivalu. To je nátěr teda...

15.2.2005
Obchoďáka sme vlastně skoro dotočili, ale páč to za moc nestojí, začíná se komplet předělávat. Takže fšecko znova. Každopádně trailer stojí za skouknutí už proto, že záběry v něm použitý asi ve filmu vůbec nebudou :o) Stahujte tady.

2.12.2004
URRA! PEZ je konečně hotovej, takže pokud máte náladu a čas, můžete si ho sosnout v sekci Filmovýho cecíku. Premiera je zejtra v čajovně u Časka. Paráda je, že tim pádem mam zase čas a začne se natáčet Obchoďák, což je projekt, kvůlivaněmuž se točil celej PEZ jako rozcvička. Pokud by náhodou něgdo měl náladu a čas monitorovat dění kolem jeho natáčení webově, byl bych moc povděčnej.... Dyžtako se mi muže vozvat na krava(zavinadlo)krava.net.

19.10.2004
Upgrajdnul sem sekci navíc. Naprdal sem tam ňáký svoje vynálezy a kejkle :o)
Jo a pro rejpače a sdělovače sem sem do Nadojte mi konečně prdnul Guestbuuk.

1.10.2004
Vzhledem k tomu, že na víkend u nás hostuje hlavní hrdina mýho novýho filmu s pracovnim názvem P.E.Z., nejspíš se už konečně začne natáčet. Pro úchyláky co rádi kritizujou a pruděj, pracovní scénář je k nahlídnutí tady. A páč zrovna nevim do čeho bych jinak rejp, asi mu udělám stránku. Takže tady je P.E.Z.

20.9.2004
Do sekce Filmový cecík sem naprdal nějaký krátký videja z kraví tworby. Ty dlouhý se mi ňáko nevlezou a hlavně by je asi nigdo nesosal :o) No možná tam z nich dám něgdy aspoň ňáký výsosky....

 

»    Obrazový    »    Filmový    »    Webový     »     Navíc     »     Krávou     »     Kráva     »     Nadojte mi    »    Jiné